0544 573 75 00
  BİZE YAZIN
KOCASİNAN Vinç

KOCASİNAN ili içerisinde Sepetli Platform & Sepetli Vinç & Tabela Montajı & Dış Cephe Montajı hizmeti vermekteyiz.

Kardeşler Vinç olarak amacımız talep etmiş olduğunuz tüm sepetli vinç ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektir. Acil gelişen ihtiyaçlarınız için haftanın tüm günleri 7/24 firmamızı arayarak taleplerinizi bildirmeniz durumunda en uygun fiyatlarımız ile sizlerin taleplerini çözümlüyoruz.
Kardeşler Vinç projemiz sektörün ihtiyaçlarının farkına varmanın bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. KOCASİNAN ve çevresinin tüm ilçe ve semtlerinde sizlerin yanında olmak bizler için gurur vericidir.
Neden Vinç hizmetinde doğru seçeneğiz?
Haftanın tüm günleri ve istediğiniz saatte acil taleplerinize çözüm sunuyoruz. Sepetli vinç operatörlerimiz işinin uzmanı olanlardan seçilmektedir.
Kardeşler vinç ile artık vinç arama derdine son vermiş olacaksınız. Tek yapmanız gereken iletişim sayfamızda ki bilgilerden herhangi birini kullanarak bizle iletişime geçmeniz olacaktır.
Dış Cephe Montajı
Mimari bir tarif olarak "dış cephe", bir binanın dış tarafa bakan ön yüzünü ifade etmek için kullanılmakta olan bir "mimari" terimdir. Ön yüzün dışında arka ve yan yüzler için de "cephe" terimi kullanılır. Tasarım ilkeleri ve binanın geri kalanındaki "mimari" tarzın belirlemesi bakımından, binaların ön cepheleri yan ve arka cephelere oranla daha fazla önem taşımaktadır.KOCASİNAN ve İlçeleri'nin estetik beklentilerin yanı sıra enerji maliyetlerini düşürmesi yönünden de dış cephe kaplama, giydirme ve dış cephe yalıtım gibi farklı "cephe sistemleri" tercih edilmektedir.
Tabela Montajı
KOCASİNAN ve İlçelerinde yapmış olduğumuz Tabela Montajı, en az Tabelanın üretimi kadar önemlidir. Tabelacı tabelayı yapmadan önce Tabela Montajı yapılacak alanı analiz edip, Montaj bina üzerine yapılacaksa takılacağı alanın görselliğini bozmayacak şekilde montaj ekipmanlarını hazırlamalı, daha sonrasında tabela montaj ayaklarını binanın dış yüzeyine zarar vermeden montajını yapmalı ve sağlamlığını kontrol etmelidir.
Bahçe, Yol kenarı gibi alanlara genelde Direkli Tabela, Ayaklı Tabela çalışmaları uygulandığından montaj yapılacak alana gerekli çukur, ankraj çalışması için çevre önlemlerini almalı ve çalışmasına başlamalıdır.
Sepetli Vinç
Vinç Kiralama Firması Kardeşler Vinç KOCASİNAN Kiralık Vinç Servisi Hizmeti Vermektedir. Vinç kiralama firmamız Kardeşler Vinç, her ihtiyaç için en doğru maliyetlerle vinç kiralama hizmeti sunmaktadır. KOCASİNAN ve ilçelerinde Vinç Kiralama ile Hizmetinizdeyiz. Birbirinden farklı tonajlara sahip olan vinçlerimiz günlük, haftalık ya da ihtiyacınız halinde aylık olarak da kiraya verilmektedir. Toplam kalite ilkelerimiz kapsamında, araçlarımızın en ufak sorunu olmaması sağlanmakta, böylece işlemleriniz devam ederken hiçbir aksama olmaması sağlanmaktadır.

Buna mukabil, donanımla ilgili hiçbir sorun çıkmayacağını garanti edebilmekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınızın ebatı ve vasfı ne olursa olsun uygun bir çözüm üretilebilmektedir. Firmamız makine parkında bulunan araçlarımız en yüksek standartlarda Avrupa imalatı gelişmiş teknolojili araçlardır. KOCASİNAN'in Tüm Bölgelerine 7/24 Vinç Kiralama Hizmeti vermekteyiz.
COPYRIGHT 2021 - KARDEŞLER PLATFORM ve VİNÇ HİZMETLERİ
0541 540 09 53 - 0544 573 75 00
Web tasarım Sami YÜREĞİL